MENU

Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Munaliza Bt Mansor Munaliza Bt Mansor Penolong Jurutera OSC 05-7677207/307 munaliza2@mdlg.gov.my
Munirah Binti Ahmad Munirah Binti Ahmad Pembantu Tadbir Pengurusan 05-7677207/307 munirah@mdlg.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nahemah bt Zahari Nahemah Bt Zahari Penolong Akauntan (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 nahemah@mdlg.gov.my
Muhammad Aiman Bin Shahruddin Penolong Akauntan 05-7677207/307 aiman@mdlg.gov.my
Rusnida Bt Mat Salleh Rusnida Bt Mat Salleh Pembantu Tadbir 05-7677207/307 rusnida@mdlg.gov.my
Teh Yuan Yean Teh Yuan Yean Pembantu Tadbir (Unit Aset) 05-7677207/307 yuanyean@mdlg.gov.my
Jabatan Undang Undang Dan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Afiqah Binti Arisol Penolong Pegawai Tadbir Undang-undang (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 afiqah@mdlg.gov.my
Shazali bin Adnan Shazali bin Adnan Pembantu Penguatkuasa 05-7677207/307 shazali@mdlg.gov.my
Mohd Zaimil Izwan Bin Zainal Abidin Mohd Zaimil Izwan Bin Zainal Abidin Pembantu Penguatkuasa 05-7677207/307 izwan@mdlg.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Siti Rafeah Binti Dzukupli Siti Rafeah Bt Dzukupli Penolong Pegawai Penilaian (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 sitirafeah@mdlg.gov.my