MENU

One Stop Centre OSC
Photo Name Designation Tel Fax Email
Munaliza Bt Mansor Munaliza Bt Mansor Penolong Jurutera OSC 05-7677207/307 munaliza2@mdlg.gov.my
Munirah Binti Ahmad Munirah Binti Ahmad Pembantu Tadbir Pengurusan 05-7677207/307 munirah@mdlg.gov.my
Treasury Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Nahemah bt Zahari Nahemah bt Zahari Penolong Akauntan 05-7677207/307 nahemah@mdlg.gov.my
Muhammad Aiman Bin Shahruddin Pembantu Akauntan 05-7677207/307 aiman@mdlg.gov.my
Rusnida Bt Mat Salleh Rusnida Bt Mat Salleh Pembantu Tadbir OSC 05-7677207/307 rusnida@mdlg.gov.my
Teh Yuan Yean Teh Yuan Yean Pembantu Tadbir (Unit Aset) 05-7677207/307 yuanyean@mdlg.gov.my
Law and Enforcement Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Belum Diisi Penolong Pegawai Tadbir Undang-undang (Ketua Jabatan) 05-7677207/307 afiqah@mdlg.gov.my
Shazali bin Adnan Shazali bin Adnan Pembantu Penguatkuasa 05-7677207/307 shazali@mdlg.gov.my
Mohd Zaimil Izwan Bin Zainal Abidin Mohd Zaimil Izwan Bin Zainal Abidin Pembantu Penguatkuasa 05-7677207/307 izwan@mdlg.gov.my
Valuation And Property Management Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Siti Rafeah Binti Dzukupli Siti Rafeah Bt Dzukupli Pembantu Penilaian 05-7677207/307 sitirafeah@mdlg.gov.my